Tina İSKENDER

İnsan olma yolculuğuna epey oldu doğalı. Herkes gibi bir çocuktum, çok meraklı. Yaş aldıkça soru sormayı bıraktım. Ailede küçükler susmalıydı. Fransız okulunda disiplin katıydı. Kolej hayatından çıkıp Basın-Yayın'da radyo-tv gazeteciliği okuduğumda 80'li yıllardı. İlk işimi bir holdingte bulduğum için şanslıydım. Yıllar yılları kovaladı. İş, özel hayat derken içimdekiyle bağları kopardım.
 

Neden sonra yogaya başladım. O zaman kendini hatırladım..

 

Kendini bilme yolculuğuna Yoga, Tai chi Chigong, Yaratıcı Drama, Mindfulness, Şiddetsiz İletişim ile devam etmekteyim. Bu yolda hem öğrenciyim hem de kolaylaştırıcı olarak okullarda, özel kurumlarda dersler vermekteyim.
 

Mis kokulu, taze çayı kahveye tercih ederim. En sevdiğim öğün kahvaltıdır. Ormanda uzun yürüyüşleri, gönülden iletişim kurduğum kişilerle vakit geçirmeyi, çocukları, kedi, köpekleri, kitapları ve mizahı çok severim.

Olanı Kabul Etme, Özşefkat ve Şefkatin Geliştirilmesi konularında ilerliyorum. Hayatın bir oyun gibi akışkan ve doğal yaşanabilmesinin şifrelerine ulaşmak için gözlemliyor, araştırıyorum. Nefesimde, bedenimdeki hislerde ve anda kalmayı pratik ediyorum.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
Peace Language Center 
Head Office

Şişli Merkez Mahallesi Perihan Sokak. 

Sim Apt. No:96/7 Şişli-İstanbul

Tel: +90 532 295 94 30

© 2016 It has been prepared by PEACE LANGUAGE CENTER. All rights reserved.