Candaş KILIÇ

1980 yılında Ankara’da doğdum. Liseyi Ankara Fen lisesi, tıp eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Psikiyatri uzmanlık ihtisasımı 2006-2011 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yaptım. Mecburi hizmetimi Siirt Devlet Hastanesi’nde yaptıktan sonra Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM (Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi) Kliniği’nde bağımlılık tedavisi ve terapisi konusunda 1 yıl süreyle klinik uzmanı olarak çalıştım. 2014 yılından bu yana kendi muayenehanemde Psikiyatri Hekimi ve Psikoterapist olarak hizmet vermekteyim.

Psikiyatri ihtisasım dışında özellikle Hipnoterapi ve Bilişsel Psikoterapi ekolüne ait psikoterapi eğitimlerine katıldım. 2011 yılından bu yana “Şiddetsiz İletişim” (Non-Violent Communication) yaklaşımına ait eğitimlerimi, başta Vivet Alevi olmak üzere farklı uluslararası sertifikalı eğitmenlerden aldım.

 

Bir yandan öğrenmeye ve büyümeye devam ederken diğer taraftan çeşitli kurumlarda ve kendi muayenehanemde; bağımlılık, iletişim, çatışma çözümü ve kişisel dönüşüm konularında atölye çalışmaları ve paylaşımlarıma devam etmekteyim.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
Peace Language Center 
Head Office

Şişli Merkez Mahallesi Perihan Sokak. 

Sim Apt. No:96/7 Şişli-İstanbul

Tel: +90 532 295 94 30

© 2016 It has been prepared by PEACE LANGUAGE CENTER. All rights reserved.